Pakosławice, Biechów, Biechowska Obiekt na sprzedaż
Menadżer
Licencja: 6987
biuro@e-perfecthouse.pl zostaw wiadomośćMenadżer
Licencja: 6987
biuro@e-perfecthouse.pl zostaw wiadomośćNieruchomość położona jest na terenie gminy Pakosławice. W odległości ok. 9 km przebiega droga krajowa nr 46 na odcinku Nysa (12km) – Opole (53km). Droga nr 46 przecina również autostradę A4 w odległości ok. 37 km od Biechowa. W bezpośrednim otoczeniu obiektu znajdują się tereny wiejskie, zabudowy domami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz nieużytki rolne.
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr XXV/90/05 Rady Gminy Pakosławice z dnia 30.03.2005r., przedmiotowa nieruchomość znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem B.U4 - tereny usług komercyjnych, przez co rozumie się obszar, na którym zlokalizowano obiekty wolnostojące lub lokale będące częścią innego budynku, przeznaczone do wykonywania funkcji biurowych, kultury, rozrywki, zdrowia, rekreacji i sportu, bankowości, handlu detalicznego i rzemiosła, gastronomii oraz hotelarstwa.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.