Mysłowice to miasto na prawach powiatu obejmujące swoją powierzchnią 66 km². Położone we wschodniej części województwa śląskiego. Jest również jednym z 14 miast tworzących Górnośląski Związek Metropolitalny. Istotnym atutem miasta jest dogodne położenie komunikacyjne na skrzyżowaniu autostrady A4 i drogi krajowej S1. Dzięki temu łatwo dostępne są dwa lotniska: Katowice – Pyrzowice oraz Kraków –Balice.
Nieruchomość zlokalizowana jest w Mysłowicach przy ul. Kardynała Augusta Hlonda 2c, w centralnej części dzielnicy Brzęczkowice.
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 961,85m² w budynkach na zasadzie użytkowania;
2) powierzchni 105m² gruntu na zasadzie służebności przesyłu.
Dla terenu przedmiotowej nieruchomości nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Mysłowice (Uchwała nr XXX/656/08 z dnia 30 października 2008 roku Rady Miejskiej w Mysłowicach ) nieruchomość znajduje się częściowo na terenie oznaczonym F.19.UH – tereny lokalnych ośrodków handlowo-usługowych oraz częściowo na terenie oznaczonym F.31.MW – tereny zabudowy wielorodzinnej.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.