Ośrodek w nadmorskim kurorcie ROWY

cena: 1 980 000,00 zł + VAT

Obiekt składa się z części hotelowej oraz domków drewnianych. Został wybudowany w 2009 roku, od 9 lat sprawnie funkcjonuje. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W hotelu nie funkcjonuje stołówka - w dzisiejszych czasach wczasowicze wolą niezależność wyboru w restauracjach nadmorskich. Ośrodek jest posiada 110-130 miejsc - w zależności ilości rodzin z dziećmi. Ośrodek jest ogrzewany, co daje możliwość całorocznego funkcjonowania. Właściciel oferuje roczną gwarancje po transakcji na usunięcie wszystkich ewentualnych usterek.
Działka o powierzchni 1800 mkw jest w użytkowaniu wieczystym.

Na powierzchnię hotelu składa się:
- 15 pokojów 3-4 osobowych,
- 2 piętrowych apartamentów,
- 6 dużych ,wyremontowanych domków typu Brda na 8-10 os.,
- dodatkowo w budynku pensjonatowym jest piętrowe mieszkanie 4 pokojowe.

Obiekt sprzedawany wraz z całym wyposażeniem, stronami www, systemem elektronicznym do obsługi klientów i rezerwacji oraz know-how.

Położenie:
Ośrodek jest ogrodzony, uroczo położony na skraju lasu, w tej części Rowów, która posiada szeroką, czystą, otoczoną wydmami plażę, oddaloną od nas 380m - 6 minut spacerem . Blisko znajdują się  sklepy,bar a w porcie jest możliwość zakupienia świeżej rybki. Na terenie ośrodka znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe, duży grill, a dla dzieci dostępna jest piaskownica i huśtawka
Po więcej informacji i zdjęć zapraszam do kontaktu: tel. 514 754 656

  

   

__________________________________________________

Drewniane domki w Dębinie

cena: 1 220 000,00 zł + VAT

Na sprzedaż drewniane domki z 2010 rok.
Ośrodek umiejscowiony w miejscowości Dębina na działce o powierzchni 892 mkw. Kompleks wypoczynkowy składa się z 8 drewnianych, piętrowych domków wybudowanych w 2010 roku. Każdy domek jest w pełni wyposażony, mieści po 7 osób. Do działki podprowadzona jest woda, prąd, kanalizacja, internet, alarm i parking. Roczna stopa zwrotu z inwestycji na poziomie ok. 8%.
Na terenie ośrodka dostępny jest plac zabaw dla dzieci. Do plaży strzeżonej ok. 50 m, 350 m do pięknego klifu i plaży niestrzeżonej.

Dębina to mała wieś agroturystyczna położona 2 km przed Rowami. Są tu 2 zejścia na piaszczyste, niezatłoczone plaże: strzeżoną i po drewnianych stopniach w dół klifu na dziką plażę. We wsi brak wielkich ośrodków wczasowych, campingów i zatłoczonej promenady. Są za to leśne ścieżki nadające się na spacery lub przejażdżki rowerowe, rozległe łąki otaczające jezioro Gardno i wieża widokowa Słowińskiego Parku Narodowego, który graniczy z wsią. W sezonie w centrum wsi działają 2 sklepy spożywcze, 2 restauracje i bar. 
Równocześnie w ciągu 5 minut można podjechać do sąsiedniej miejscowości Rowy z pełną infrastrukturą turystyczną.
Zapraszam do rozmów: tel. 514 754 656

  

  

____________________________________________________________

Domki z 2018 roku w Dębinie nad morzem

cena: 720 000,00 zł + VAT

Ośrodek składa się z działki 863 mkw, na której zbudowano 4 drewniane domki z bali w pełni wyposażone, meble w standardzie Ikea. Każdy domek przeznaczony jest dla 5 osób. Zgodnie z projektem na działce jest wyprowadzenie wody i kanalizy na kolejne 2 domki. Przy sprawnym prowadzeniu inwestycji możliwość wybudowania w 2 miesiące. Miejsca parkingowe znajdują się na nieruchomości. Roczna stopa zwrotu z inwestycji na poziomie ok. 8% - w zależności od opcji finansowania i rozbudowy ośrodka.
Na terenie ośrodka dostępny jest plac zabaw dla dzieci. Do plaży strzeżonej ok. 850 m, 1 km do pięknego klifu i plaży niestrzeżonej.

Dębina to mała wieś agroturystyczna położona 2 km przed Rowami. Są tu 2 zejścia na piaszczyste, niezatłoczone plaże: strzeżoną i po drewnianych stopniach w dół klifu na dziką plażę. We wsi brak wielkich ośrodków wczasowych, campingów i zatłoczonej promenady. Są za to leśne ścieżki nadające się na spacery lub przejażdżki rowerowe, rozległe łąki otaczające jezioro Gardno i wieża widokowa Słowińskiego Parku Narodowego, który graniczy z wsią. W sezonie w centrum wsi działają 2 sklepy spożywcze, 2 restauracje i bar. 
Równocześnie w ciągu 5 minut można podjechać do sąsiedniej miejscowości Rowy z pełną infrastrukturą turystyczną.
Zapraszam do rozmów: tel. 514 754 656

  

  

______________________________________________