Ośrodek w nadmorskim kurorcie ROWY

cena: 1 980 000,00 zł + VAT

Obiekt składa się z części hotelowej oraz domków drewnianych. Został wybudowany w 2009 roku, od 9 lat sprawnie funkcjonuje. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W hotelu nie funkcjonuje stołówka - w dzisiejszych czasach wczasowicze wolą niezależność wyboru w restauracjach nadmorskich. Ośrodek jest posiada 110-130 miejsc - w zależności ilości rodzin z dziećmi. Ośrodek jest ogrzewany, co daje możliwość całorocznego funkcjonowania. Właściciel oferuje roczną gwarancje po transakcji na usunięcie wszystkich ewentualnych usterek.
Działka o powierzchni 1800 mkw jest w użytkowaniu wieczystym.

Na powierzchnię hotelu składa się:
- 15 pokojów 3-4 osobowych,
- 2 piętrowych apartamentów,
- 6 dużych ,wyremontowanych domków typu Brda na 8-10 os.,
- dodatkowo w budynku pensjonatowym jest piętrowe mieszkanie 4 pokojowe.

Obiekt sprzedawany wraz z całym wyposażeniem, stronami www, systemem elektronicznym do obsługi klientów i rezerwacji oraz know-how.

Położenie:
Ośrodek jest ogrodzony, uroczo położony na skraju lasu, w tej części Rowów, która posiada szeroką, czystą, otoczoną wydmami plażę, oddaloną od nas 380m - 6 minut spacerem . Blisko znajdują się  sklepy,bar a w porcie jest możliwość zakupienia świeżej rybki. Na terenie ośrodka znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe, duży grill, a dla dzieci dostępna jest piaskownica i huśtawka
Po więcej informacji i zdjęć zapraszam do kontaktu: tel. 514 754 656

  

   

__________________________________________________

Drewniane domki w Dębinie

cena: 1 220 000,00 zł + VAT

Na sprzedaż drewniane domki z 2010 rok.
Ośrodek umiejscowiony w miejscowości Dębina na działce o powierzchni 892 mkw. Kompleks wypoczynkowy składa się z 8 drewnianych, piętrowych domków wybudowanych w 2010 roku. Każdy domek jest w pełni wyposażony, mieści po 7 osób. Do działki podprowadzona jest woda, prąd, kanalizacja, internet, alarm i parking. Roczna stopa zwrotu z inwestycji na poziomie ok. 8%.
Na terenie ośrodka dostępny jest plac zabaw dla dzieci. Do plaży strzeżonej ok. 50 m, 350 m do pięknego klifu i plaży niestrzeżonej.

Dębina to mała wieś agroturystyczna położona 2 km przed Rowami. Są tu 2 zejścia na piaszczyste, niezatłoczone plaże: strzeżoną i po drewnianych stopniach w dół klifu na dziką plażę. We wsi brak wielkich ośrodków wczasowych, campingów i zatłoczonej promenady. Są za to leśne ścieżki nadające się na spacery lub przejażdżki rowerowe, rozległe łąki otaczające jezioro Gardno i wieża widokowa Słowińskiego Parku Narodowego, który graniczy z wsią. W sezonie w centrum wsi działają 2 sklepy spożywcze, 2 restauracje i bar. 
Równocześnie w ciągu 5 minut można podjechać do sąsiedniej miejscowości Rowy z pełną infrastrukturą turystyczną.
Zapraszam do rozmów: tel. 514 754 656

  

  

____________________________________________________________

Domki z 2018 roku w Dębinie nad morzem

cena: 720 000,00 zł + VAT

Ośrodek składa się z działki 863 mkw, na której zbudowano 4 drewniane domki z bali w pełni wyposażone, meble w standardzie Ikea. Każdy domek przeznaczony jest dla 5 osób. Zgodnie z projektem na działce jest wyprowadzenie wody i kanalizy na kolejne 2 domki. Przy sprawnym prowadzeniu inwestycji możliwość wybudowania w 2 miesiące. Miejsca parkingowe znajdują się na nieruchomości. Roczna stopa zwrotu z inwestycji na poziomie ok. 8% - w zależności od opcji finansowania i rozbudowy ośrodka.
Na terenie ośrodka dostępny jest plac zabaw dla dzieci. Do plaży strzeżonej ok. 850 m, 1 km do pięknego klifu i plaży niestrzeżonej.

Dębina to mała wieś agroturystyczna położona 2 km przed Rowami. Są tu 2 zejścia na piaszczyste, niezatłoczone plaże: strzeżoną i po drewnianych stopniach w dół klifu na dziką plażę. We wsi brak wielkich ośrodków wczasowych, campingów i zatłoczonej promenady. Są za to leśne ścieżki nadające się na spacery lub przejażdżki rowerowe, rozległe łąki otaczające jezioro Gardno i wieża widokowa Słowińskiego Parku Narodowego, który graniczy z wsią. W sezonie w centrum wsi działają 2 sklepy spożywcze, 2 restauracje i bar. 
Równocześnie w ciągu 5 minut można podjechać do sąsiedniej miejscowości Rowy z pełną infrastrukturą turystyczną.
Zapraszam do rozmów: tel. 514 754 656

  

  

______________________________________________

Dom energooszczędny wolnostojący w Kołobrzegu o pow. ok. 183m2

cena: 486 000,00 zł 

ZAMIAST APARTAMENTU i CAŁOROCZNYCH KOSZTÓW JEGO UTRZYMANIA MOŻESZ MIEĆ DOM ENERGOOSZCZĘDNY WOLNOSTOJĄCY O POW. ok. 183m2

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA, DOMY KERAMZYTOWE ENERGOOSZCZĘDNE, NIE WYMAGAJĄ KOTŁOWNI Z REKUPERACJĄ, RÓWNIEŻ Z INSTALACJĄ FOTOWALTAICZNĄ, 4 lub 5 pokoi, DUŻY GARAŻ, 2 ŁAZIENKI, GARDEROBA, SPIŻARNIA, NA TYCH DZIAŁKACH LUB WSZĘDZIE GDZIE CHCESZ! CZAS BUDOWY TYLKO  3 MIESIĄCE!

NA OSIEDLU POD LASEM
IDEALNY NA LETNIE POBYTY
INDYWIDUALNIE I DLA INWESTORA
TYLKO 8min. od CENTRUM KOŁOBRZEGU
Tu odpoczniesz od tłumu i zgiełku uzdrowiska, a będziesz jednocześnie blisko wszystkich jego atrakcji.

Polecam na sprzedaż parterowy dom energooszczędny z garażem o pow. zabudowy 182,7mwykonany w najnowszej technologii budowany w ciągu 3 miesięcy.
Zdjęcia z podaniem dni kolejnych etapów budowy - w galerii oferty.
Dom do postawienia na jednej z wybranych działek na osiedlu pod Kołobrzegiem. Do ceny domu należy doliczyć koszt zakupu działki. Można wskazać własną działkę.

Projekt TEGO domu jest wynikiem wielu konsultacji z klientami dla których realizowano domy. Składa się z jasnego przestrzennego salonu z otwartą kuchnią na planie kwadratu i przyległą spiżarnią, z 3 sypialni, w tym jednej z własną łazienką z oknem i garderobą, drugiej łazienki i szerokiego garażu z pomieszczeniem gospodarczym na narzędzia i meble ogrodowe. Dodatkowo na poddaszu strych o pow. ok. 20m2
Istnieje możliwość uzyskania 4-tej i 5-tej sypialni w ramach tej samej powierzchni zabudowy.
Firma specjalizuje się w budowie hybrydowych keramzytowych domów energooszczędnych powstających w czasie 2 miesięcy. Realizacje można oglądać m.in. w odcinkach na kanale HGTV.
Dostępne do realizacji są również inne projekty ( do wglądu u agenta prowadzącego ) oraz oferowana jest pomoc w adaptacji wybranego projektu.

Podstawą domu jest fundamentowa płyta grzewcza, z izolacją, instalacją wod-kan, z zatartą na gładko posadzką. Płyta wykonywana jest w 5 dni.
Dzięki płycie:
- nie jest potrzebne sezonowanie - dom nie pęka i nie osiada
- nie są potrzebne grzejniki,
- rozkład temperatury jest równomierny, ciepło nie wysusza np. śluzówek - efekt ciepła bez efektu nadmiernego wysuszenia.
- do ogrzania domu nie używa się czynnika ( np. wody, prądu ) o temp. 60-70st tylko o temp. 28-35st co niewątpliwie wpływa na niższe koszty utrzymania
- płyta zapewnia najlepszą izolacyjność cieplną i przeciwwilgociową, nieosiągalną przy tradycyjnym fundamencie

ŚCIANY
Bezspoinowe (brak mostków termicznych) keramzytowe ściany ceramiczne zapewniają:
- dobrą izolację,
- dokładność i szybkość wykonania,
- stwarzają swoisty mikroklimat szczególnie ważny dla alergików, ponieważ nie sprzyja on rozwojowi grzybów i pleśni.
- są gładkie, nie wymagają tynkowania, zwykle pomalowanie gęstą farbą jest wystarczające.

OKNA - 3-szybowe 6-cio komorowe zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.
DACH - 35cm izolacja dachu z wełny granulowanej lub celulozy technicznej.
KONSTRUKCJA - 4-stronnie strugane suszone drewno

Możliwy montaż instalacji fotowoltaicznej, która jeszcze bardziej zminimalizuje koszty. Możliwe osiągnięcie kosztów zużycia energii na poziomie 300zł.
Deweloper współpracuje z wiodącymi firmami branżowymi MURATOR, LIPIŃSCY, STUDIOATRIUM, MG PROJEKT również z Liroy Merlin i IKEA w kwestii projektów.
Ostatnie 5% ceny klient płaci po upływie 5 lat od zakończenia realizacji! Jest to szczególny rodzaj gwarancji, którego nie znajdziesz u innych deweloperów.
Deweloper aktualnie oferuje realizacje z rabatem 15 tys.zł na zakupy w IKEA i Liroy Merlin.

Dom modelowy do obejrzenia. Osiedle jest ładnie położone, w sąsiedztwie lasu i znajduje się w Charzynie, 3 min. do S6.

Komunikacja autobusowa - kilku przewoźników - w tym busy do Kołobrzegu.
W Charzynie sklepy, szkoła, zabytkowy kościół.
Ścieżka rowerowa do Kołobrzegu - ok. 10km
Szczegółowe informacje pod nr tel 514 753 553

______________________________________________

Dom energooszczędny wolnostojący w Kołobrzegu o pow. ok. 121,5m2 z garażem

cena: 526 000,00 zł

ZAMIAST APARTAMENTU i CAŁOROCZNYCH KOSZTÓW JEGO UTRZYMANIA

MOŻESZ MIEĆ DOM ENERGOOSZCZĘDNY WOLNOSTOJĄCY O POW. 121,5m2 Z GARAŻEM
z POMPĄ CIEPŁA i PANELAMI FOTOWOLTAICZNYMI!
SAM PRODUKUJE ENERGIĘ W SEZONIE, ZIMĄ JĄ ODZYSKUJESZ
TYLKO 8min OD CENTRUM KOŁOBRZEGU
NA OSIEDLU POD LASEM
IDEALNY NA LETNIE POBYTY
INDYWIDUALNIE I DLA INWESTORA

 

Polecam domy wolnostojące parterowe i piętrowe w kilku wariantach, wybudowane wg starannie przemyślanego projektu.
Świetnie sprawdzą się jako miejsce stałego zamieszkania, a także czasowego wypoczynku dla rodziny z dala od tłumów wczasowiczów, a jednocześnie blisko wszystkich atrakcji Kołobrzegu.

Działki do wyboru, zgodnie z planem w galerii - dla domów parterowych oznaczone kolorem niebieskim.

Domy są ekologiczne i energooszczędne, zbudowane z najnowocześniejszych materiałów.
Ogrzewanie zapewnia powietrzna pompa ciepła PANASONIC Split, a energia elektryczna pochodzi z paneli fotowoltaicznych SELFA GE SA zamontowanych na dachu budynku.
W sezonie nadmiar energii wytwarzanej w panelach jest magazynowany przez operatora, a zimą jest wykorzystywany na potrzeby domu, dzięki czemu całoroczne koszty utrzymania domu są minimalne.

Domy usytuowane są na dużych działkach - min. 1000m2 - ogrodzonych, z bramą wjazdową i furtką i sprzedawane są w stanie deweloperskim, na wybranej przez klienta działce, w wybranej opcji, z możliwością wykończenia "pod klucz".

Oferta dotyczy domu parterowego.
Część dzienną stanowi jasny przestrzenny salon z jadalnią i aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 44,6m2, z którego jest wyjście na taras i ogród. W tej części znajduje się również WC i pomieszczenie kotłowni z pralnią, do którego wchodzi się z korytarzyka przy wejściu.
Część prywatna oddzielona jest od części dziennej drzwiami. Składają się na nią 3 pokoje o pow. ok. 10,4-11,3m2 oraz łazienka z oknem o pow. ok. 6,8m2  z WC, wanną i prysznicem.
Dom wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe, instalację alarmową, TV i internetową.

Materiały:
Ściany zewn. - Porotherm T ( wypełniony wełną mineralną )
Dach - dachówka Creaton
Okna - Iglo Energy Drutex
Tynki termoizolacyjne

Podana cena dotyczy domu w stanie deweloperskim.
Dom z pompą ciepła - 546 000zł
Cena wersji z pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi to 590 000zł


Osiedle jest ładnie położone, w sąsiedztwie lasu i znajduje się w Charzynie, 3 min. do S6
Komunikacja autobusowa - kilku przewoźników - w tym busy do Kołobrzegu.
W Charzynie sklepy, szkoła, zabytkowy kościół.
Ścieżka rowerowa do Kołobrzegu - ok. 10km

Szczegółowe informacje pod nr tel 514 753 553

______________________________________________