NAJEM BEZ RYZYKA! Wygodny i bezproblemowy dochód z wynajmu nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Zarabiaj bezpiecznie na nieruchomościach z PERFECT HOUSE

Jak zarządzamy najmem?

 

W pierwszej kolejności określamy stan i zyskowność nieruchomości – nasi specjaliści doradzą Państwu jak skutecznie przygotować mieszkanie do wynajmu, opierając się na kosztorysie przedstawimy zakres działań mających podnieść wartość i standard mieszkania. Na specjalnie życzenie właściciela nadzorujemy prace remontowe i wykończeniowe nieruchomości.

Współpracując z właścicielem mieszkania opracowujemy warunki wynajmu nieruchomości, następnie przygotowujemy profesjonalną ofertę dla potencjalnych najemców – inwestujemy w marketing i promocję oferty, współpracujemy z najważniejszymi portalami branżowymi na Polskim rynku nieruchomości.

Weryfikujemy potencjalnego najemcę w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom. W Państwa imieniu negocjujemy warunki umów oraz maksymalne stawki za najem, koordynując działania prawne w zakresie zawarcia umowy najmu. Staramy się, aby umowa chroniła w równym stopniu obie strony, jednak gwarantowała bezwzględne bezpieczeństwo właścicielowi nieruchomości w wypadku nie wywiązywania się najemcy z obowiązków wynikających z zapisów umowy. W umowę najmu wpisane zostają wszelkie uzgodnienia dotyczące praw i obowiązków zarówno wynajmującego jak i najemcy.

Przed wynajęciem nieruchomości dokonujemy jej inwentaryzacji. W trakcie trwania najmu kontrolujemy płatności związane z czynszem oraz opłatami eksploatacyjnymi, a także monitorujemy stan techniczny lokalu, nadzorujemy wszelkie prace remontowe oraz konserwacyjne nieruchomości.

Na koniec każdego miesiąca przekazujemy właścicielowi dochód wraz z raportem.

Po zakończonym najmie dokonujemy odbioru mieszkania na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego i ponownie umieszczamy je w puli aktywnych ofert biura.

 

 

W sprawie zarządzania nieruchomościami prosimy o kontakt z Magdaleną Janicką, nr licencji 23037

Kontakt: tel. 514 753 514, e-mail: m.janicka@e-perfecthouse.pl