Firma PERFECT HOUSE powstała dzięki pasji grupy przyjaciół, dla których sprzedaż nieruchomości jest z jednej strony sztuką realizowania ludzkich wizji i marzeń, a z drugiej po prostu pomocą w rozwiązywaniu codziennych problemów. Biuro pracuje pod nadzorem licencjonowanych pośredników i zatrudnia wyłącznie doradców z wieloletnim doświadczeniem. Każdy klient traktowany jest podmiotowo i obsługiwany kompleksowo, od A do Z. Oznacza to, że nasi ludzie wspierają go od momentu przyjęcia zlecenia po zamknięcie transakcji. Pomagają wycenić nieruchomość i przygotować ją do sprzedaży, a także często uczestniczą w procesie właściwego określenia potrzeb i tym samym parametrów poszukiwania nieruchomości, w przypadku klientów poszukujących działek, domów, mieszkań czy lokali. Wszystkie sprzedawane przez nas nieruchomości są sprawdzone dokładnie pod względem prawnym. Mamy także swoich doradców finansowych, którzy dobiorą najbardziej korzystną dla konkretnego klienta ofertę kredytową. Nie ma nieruchomości, których nie da się sprzedać ani takich zainteresowanych, dla których nie można nic znaleźć. To kwestia odpowiedniego dobrania nieruchomości, znalezienia równowagi pomiędzy potrzebami i możliwościami klientów a ceną nieruchomości. Cel jest prosty – po transakcji wszystkie jej strony muszą być zadowolone.

Przedstawiamy nasz zespół:

 

Wyjazd integracyjny do Domków na Miłej, 13 września 2018 roku:

 

Mamy już 5 lat!

 

W marcu świętowaliśmy 5-lecie powstania firmy! Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego rozwoju, także Naszym Klientom - serdecznie dziękujemy.

Rywalizowaliśmy na torach bowlingowych, układaliśmy wierszyki okolicznościowe na tę okazję (poniżej zwycięski wiersz - brawo Aniu!), wznosiliśmy toasty za powodzenie firmy i każdego jej agenta :-)

5 lat nam minęło wspólnego Bycia.
5 lat nam umknęło z agenta życia.
Telefon przy uchu, przyjęcia, transakcje,
Windy, dachy, schody i inne atrakcje.
Rozstania, śluby, śmierć i narodziny,
Wszystko to było udziałem Perfect House Rodziny
Dzielna 5-latka radzi sobie w świecie
Zamierza obchodzić swoje pełnolecie.